MA2SD300GL datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MA2SD300GL
  • Производитель
    Panasonic Corporation
  • Описание
    Panasonic Corporation MA2SD300GL Capacitance @ Vr, F: - Current - Average Rectified (io): 100mA Current - Reverse Leakage @ Vr: 2?µA @ 30V Diode Type: Schottky Mounting Type: Surface Mount Package / Case: SS Mini 2P Reverse Recovery Time (trr): 1ns Series: - Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Voltage - Dc Reverse (vr) (max): 30V Voltage - Forward (vf) (max) @ If: 580mV @ 100mA Other Names: MA2SD300GLTR